Berisha për pezullimin e Ballës: Kurbani i fundit i Noriegës
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për shkarkimin e Drejtorit të lajmeve në Top Channel, Sokol ballës.

Sipas tij pas këtij pezulli është Kryeministri Edi Rama.

Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! Sb”, ishtë ky postim i Berishës. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 18:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori