Berisha akuzoi qeverisjen e mëparshme të PS-së
Albeu.com
Kryeministri Sali Berisha bëri dje akuza shumë të ashpra për lidhjet me krimin e organizuar, krime ordinere, abuzime, vjedhje, shpërdorime, çështje korruptive dhe deri te skandalet seksuale të zyrtarëve të qeverisjes së mëparshme të Partisë Socialiste.Kryeministri Sali Berisha bëri dje akuza shumë të ashpra për lidhjet me krimin e organizuar, krime ordinere, abuzime, vjedhje, shpërdorime, çështje korruptive dhe deri te skandalet seksuale të zyrtarëve të qeverisjes së mëparshme të Partisë Socialiste.

Këto deklarata, kryeministri Berisha i bëri në një konferencë për media, me c’rast përmendi edhe emra të ish-zyrtarëve socialistë, tani deputetë.
Shtuar më 27/02/2006, ora 11:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori