Berisha: 240 kg drogë u dogjën në laborator!
Në postimin e fundit në Facebook, ish kryeministri Berisha thekson se në Laboratorin Shkencor, në ambjentet e Gardës së Republikës u dogjën 240 kilogram drogë, së bashku me 49 dosje të Krimeve të Rënda.

"Foto e laboratorit të policisë shkencore të djegur nga çunat e krimit, së bashku me 240 kg drogë dhe 49 dosje të krimeve të rënda.

Dje në mëngjes, porositësit e djegies bënë çdo gjë për të mos nisur hetimet!", ka shkruar Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2015, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori