Bëri për spital të miturin në Fier, kapet 19 vjeçari
Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar pasi ka plagosur rëndë në kokë një të mitur.

I riu E. R., banues në Strum të Roskovecit është konfliktuar për motive të dobëta pasditen e së dielës me 13-vjeçarin Sh. M. dhe si pasojë, ka dëmtuar rëndë në kokë të miturin.

Si pasojë e goditjeve, 13 vjecari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Materialet i kalouan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.
Shtuar më 25/01/2021, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori