Berat, policia ve në pranga bandën e hajdutëve
Policia e Beratit ka finalizuar sot me sukses operacionin "Shtegtari", përmes të cilit kanë rënë në pranga një bandë hajdutësh. Në sajë të evidentimit nga ana e bluve të Beratit të 9 vjedhjeve të vjetra, janë arrestuar 8 persona.

Emrat e të arrestuarve nga policia:


Leonard Kuminja,
Durim Kuminja
Lefter Baha
Arbër Çekrezi
Julian Biba
Dorian Xhoxha
Besart Xaka
Zenun Xaka


Sipas Policisë së Qarkut Berat, personat e mësipërm janë arrestuar nën akuzën për vjedhjen e 5 banesave dhe 4 makinave. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori