Berat, arrestohen 7 persona per droge
Albeu.com
Shtatë persona janë vënë në pranga, mes të cilëve 2 femra, pasi poliai i sekuestroi 70 doza heroinë. Vënia në pranga e 7 personave u bë në kuadër të operacionit "Punto 2".Trafikantët e arrestuar janë Tonet Saraçi, Otjon Marini, Marken Bazaiti, Dritan Molla si dhe dy femra me iniciale LL.S e G.S, nënë e bijë. Emri i të arrestuarit të shtatë nuk bëhet i ditur. Sipas policisë droga do të shitej në Berat.
Shtuar më 25/07/2010, ora 11:30
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori