Beqiraj: ILDKP-ja te inspektoje pasurine e Rames
Albeu.com
LSI-ja ka reaguar pas akuzave të PS-së për pasurinë e ministrit të ekonomisë, tregëtisë dhe energjitikës Dritan Prifti. Në një pronomcim për mediat zëvendësministri i METE-s Leonard Beqiraj i ka ...... kërkuar ILDKP-së të inspektojë pasurinë e kryetarit të PS-së dhe njëkohëshisht kreut të Bashkisë së Tiranës Edi Rama. Askush nuk e beson varfërinë e ramës theksoi Beqiraj duke shtuar se ai duhet të ndalojë shpifjet ndaj ministri Prifti. Më tej zëvendëministri i METE-s Beqiraj theksoi se kreu i opozitës duhet t’i përgjigjet akuzave për përdorim të lëndëve narkotike.
Shtuar më 21/07/2010, ora 12:23
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori