"Benzi" dhe "Land Roveri" kokë më kokë në Elbasan, plagosen 3 persona
Një aksident me tre të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Një Benz dhe një Land Rover janë përplasur kokë më kokë në aksin Elbasan-Peqin.

Nga të dhënat e para mësohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia dhe lagështia në rrugë si pasojë e reshjeve të dendura të shiut.


Shtuar më 24/01/2021, ora 20:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori