Ben Blushi ironizon koalicionin PS-LSI: Ja gjendja e koalicionit..
Përplasjet e njëpasnjëshme që kanë ndodhur në koalicionin qeverisës PS-LSI kanë tërhequr vëmëndjen jo vetëm të medias dhe të opinionit publik por ka ngjallur dhe reagimin e deputetëve të tjerë të Kuvendit.

Dhe kjo çështje nuk mund të kalojë pa u komentuar edhe nga Ben Blushi, deputeti i partisë Socialiste dhe themeluesi i LIBRA.

Nëpërmjet një statusi në Facebook ai është shprehur se si e shikon ai, këtë koalicion në këto momente tensioni mes tyre.

Statusi në “Facebook” i Ben Blushit

“KOALICIONI I KOLËS”

Kjo është një fotografi e Kol Idromenos e fillimit të shekullit të kaluar. U ekspozua sot në Shkodër. Sikur të jetonte Idromeno në ditët tona me këtë foto do ilustronte koalicionin e tre partive të vjetra!”, shkruan Blushi./albeu.com/

Shtuar më 29/01/2017, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori