Ben Blushi dikur gazetar e sot politikan
Ai është një zë shumë kritik brënda radhëve të PS, e ndërsa më herët mbante statusin e gazetarit.

Sikurse në këtë foto të vjetër, edhe sot me plot klas Ben Blushi është një mjeshtër i fjalës, ku pena e tij di ku të godasë.

Në këtë foto shohim Blushin bashkë me të ndjerin Teodor Keko dhe dy gazetarët Armand Shkullaku dhe Andi Bushati, që vazhdojnë të ushtrojnë këtë profesion. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2015, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori