Bëjnë sikur ulen në lokal, por ja si e vjedhin laptopin skifterat në Tiranë (VIDEO)
Pëlqej
Kjo video e postuar ne rrjetet sociale, nga faqja e njohur Lolita, tregon momentet kur dy djem grabisin fare qetesisht nje laptop ne tavolinen e nje lokali te Muzeu Historik ne Tirane.

Statusi i plote

Njoftim: dje ne oren 20:00 ka humbur nje laptop me çante te zeze.
Ju lutem persinve me xhup te kuq dhe bluze te bardhe te cilet e kane marre ta rikthejn tek Bar Egi’s ( tek lokalet anash Piazza tek Muzeu Historik) ose te kontaktojne ne nr: 0695587625 pasi jane nxjerre pamjet e momentit te vjedhjes nga kamerat dhe ne te kundert do te behet denoncim ne polici me pamjet filmike./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori