Bashkim Fino kapet mat: Nuk ua ndan sytë deputeteve (FOTO LAJM)

Mbase për ne që e ndjekim politikën nga jashtë, deputetët e rinjopozitës, të cilët morën mandatet që lanë deputetët e Grupeve të PD-së dhe LSI-së, mund të duken akoma si të panjohur, por mesa duket mes të rinjve dhe të vjetërve në Parlament ka filluar një miqësi si mes kolegësh, transmeton Panorama.

Mbase kjo miqësi i tejkalon edhe ndasitë partiake. Deputetët e rinjopozitës duket sikur janë shkrirë me ato të maxhorancës. Madje, deputeti i karrierës në PS, Bashkim Fino, duket shumë i afërt dhe miqësor me dy prej zonjave deputete opozitare. Jo vetëm kaq, por pasi bisedon disa minuta me to, ai i shoqëron edhe me sy teksa ato ikin, në shenjë xhentilese pa dyshim.

Shtuar më 24/09/2019, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori