Bashkim Fino jep dorëheqje nga Komisioni i Reformës Zgjedhore, ja pse
Bashkim Fino është larguar nga Komisioni i Reformës Zgjedhore. Lajmi u bë i ditur ditën e sotme dhe mësohet se në vend të tij është emëruar Taulant Balla nga radhët e PS¬-së.

Bëhet me dije se shkak për këtë dorëheqje është bërë gjendja shëndetësore e Finos. Nuk dihet me saktësi se nga se vuan ai./Albeu.com/
Shtuar më 15/09/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori