Bashkia e Tiranes kerkon zbardhjen e akuzave dhe shpifjeve ndaj Rames
Albeu.com
Bashkia e Tiranës përmes një deklarate i ka bërë thirrje Gjykatës së Rrethit të Tiranës që të zbardhin sa më shpejt akuzat shpifjet e nëntë zyrtarëve të mazhorancës, ndaj kryebashkiakut Edi Rama, paditë ...... e të cilëve qëndrojnë prej kohësh ende të pahapura në sirtaret e kësaj gjykate.

Në njoftim jepet lista e plotë e emrave të të paditurve, që sipas baskisë, kanë shpifur dhe akuzuar padrejtësisht kreun e Tiranës, Edi Rama.
Shtuar më 24/07/2010, ora 18:29
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori