Bashkëpunimi rajonal, Lamers në Tiranë
Në ditën e dytë të punimeve të tryezës për bashkëpunimin dhe koordinimin rajonal, do të marr pjesë dhe Karl Lamers, presidenti i Asamblesë Parlamentare të NATO-s.

Një ditë më parë kyeministri Berisha deklaroi se Shqipëria do të jetë në të gjitha vendet ku NATO është prezent, për të dhënë kontributin tonë modest. Ndërsa kryeparlamentarja Jozefina Topalli tha se takimi bëhet në prag të samitit të Çikagos. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2012, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori