Bashkëpunim mes vëllezërish?! Shpallet në kërkim një tjetër i ri për vrasjen që tronditi Shkodrën
Detaje të reja zbardhen nga atentati në Shkodër ku mbrëmjen e së hënës mbeti i vrarë 23-vjeçari, Gledis Kraja.

Sipas policisë, në kërkim është shpallur Stjuart Smakaj, vëllai i autorit të dyshuar të krimit, Sebastjan Smakajt, i dyshuar për bashkëpunim.

Kujtojmë se Kraja fillimisht mbeti i plagosur dhe ndërroi jetë në spitalin rajonal të Shkodrës për shkak të plagëve të marra.
Shtuar më 18/08/2020, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori