Bashkë kundër partive të mëdha? Patozi uron Murrizin dhe bën paralajmërimin e fortë
Kryetari i Bindes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar deputetin Myslim Murrizi për themelimin e partisë së re, Lidhja Demorkatike Shqiptare.

Astrit Patozi i uron rrugëtim të mbarë jo vetëm LDSH-së, por çdo force tjetër politike që është kundër kryetarokracisë.

Postimi:

RRUGË TË MBARË LDSH!

Rrugë të mbarë Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe çdo force tjetër politike në Shqipëri, që është kundër kryetarokracisë, si një regjim pengmarrës, shtypës dhe i korruptuar, i cili do ta nisë rënien e vet më 25 prill!
Shtuar më 21/10/2020, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori