Basha vijon vizitën në Kosovë, takon Atifete Jahjagën
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimeve me Hashim Thacin dhe Isa Mustafen, vijoi axhenden e tij me Presidenten Atifete Jahjaga.

Pas takimit pritet edhe nje prononcim per mediat.

Më tej gjatë ditës, Basha do të takohet me liderët e partive opozitare dhe ish presidentin Behgjet Pacolli. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2016, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori