Basha vijon me ironitë: Zbulon "Tiren" brenda qeverisë
Kryedemokrati Lulzim Basha, ka vijuar replikat me kryeministrin Rama në lidhje me situatën e përmbytjeve në vend.

Kryedemokrati theksoi se mijëra familje në vend po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërkohë që ‘Tirja e qeverisë’, duke iu referuar kryeministrit Rama, gjen kohë të gajaset në Twitter.

Postimi i plotë:

Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter. Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as skandalin e darkës luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre.
Shtuar më 15/01/2021, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori