Basha uron ortodoksët për Pashkët
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij uruan të dielën të gjithë besimtarët ortodoksë për Pashkët. Pas vizitës në Kishën Ortodokse Autoqefale, ku u takua me kryepeshkopin Anastas Janullatos, Basha uroi përzemërsisht të gjithë të besimtarët ortodoks me rastin e Pashkëve.

"Në emër timin, familjes sime dhe Bashkisë së Tiranës, uroj të gjithë besimtarët ortodoks gëzuar Pashkët", tha Basha. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2012, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori