Basha takim me përfaqësues të bordit shqiptaro-amerikan
Thellimi i bashkëpunimit mes Bashkisë së Tiranës dhe Fondit për Ndërmarrjet e Vogla SME, ka qenë në qendësr të diskutimeve që kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha zhvilloi sot me kreun e këtij fondacioni Majkëll Granof.


Në një konferencë për shtyp, Granof u shpreh se një nga sukseset e këtij bordi është partneriteti mes tij dhe qeverive qëndrore dhe vendore.


“Një nga pikat e suksesit është krijimi i partneritetit me të gjitha qeveritë shqiptare, si atë qëndrore dhe vendore si dhe me mazhorancën dhe opozitën. Rrugëtimi ynë ka treguar se duke krijuar partneritet të mira ne mund të arrijmë suskese në përmirësimin e jetës që qytetarëve” tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori