Basha takim me ish-kryeministrin e Kanadasë: Kjo ështe rruga e vetme drejt BE-së


Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pasiditen e sotme në rrjetin social Twitter për takimin që ka patur me ish-kryeministrin e Kanadasë.

"Nderi dhe privilegji im për të mirëpritur sot një mik të çmuar dhe përkrahës të zjarrtë të demokracisë dhe integrimit euroatlantik të Shqipërisë, ish kryeministrit të Kanadasë dhe Presidentit të IDU stephenharper. Mirënjohës për mbështetjen e tij për demokracinë dhe sundimin e ligjit si një rrugë e vetme përpara për Shqipërinë në BE",- shkruan Basha.
Shtuar më 12/07/2019, ora 18:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori