Basha shpërfill Lu për protestën: S'dua t'a komentoj!
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dalë në një konferencë për mediat ku ka folur në lidhje me votimin e Kryeprokurores, protestën e trazirat e opozitës por edhe mbi deklaratat e Lu dhe Vlahutin.

"Partia Demokratike dhe unë jemi në komunikim të vazhdueshëm me faktorin ndërkombëtar.

Vazhdoj të theksoj se nuk komentoj deklarata e ambasadorëve.

Natyrisht ata mbajnë përgjegjësi për ato që thonë dhe japin llogari atje ku japin", tha kreu i PD-së Lulzim Basha. /albeu.com/

Shtuar më 19/12/2017, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori