Basha: Rilindja e së keqes po merr përmasa të frikshme
Kryetari e partisë Demokratike Lulzim Basha reagon ndaj skandalit me sekretarin e deputetit të PS, Koco Kokëdhima, i cili i premton një gruaje se do i gjejë një vend punerast se ajo i japë vajzën 14-vjecare për të kryer marrëdhënie seksuale.

Përmes një postimi në facebook, Basha qehajai i Kokedhimes, qe ktheu zyren e punes ne zyre pedofilie, nuk eshte rast i izoluar por emblema e rilindjes.

"Te denuar ordinere neper bote, trafikante droge dhe prostitucioni, falsifikatore dhe gjobvenes, keta jane rilindasit qe me ndihmen e dyshes Rama -Meta kane mberthyer qeverine, parlamentin dhe mbare shoqerine. A eshte ky vendi qe meritojme, Shqiperia qe enderrojme dhe duam..." shkruan Basha.

News24 pritet të publikojë në orën 19:00 një video ekskluzive ku Agron Cane, sekretari i Kokëdhimës i ofron punë një gruaje në këmbim të vajzës 14 vjec. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori