Basha respekton besimtarët myslimanë
Lideri demokrat Lulzim Basha ka bërë thirrje për një minutë heshtje për nder të besimtarëve myslimanë të cilët argjërojnë.

"Një minutë heshtje për vëllezërit dhe motrat tanë që argjërojnë. Bashkojmë lutjet tona që zoti ta bekojë këtë komb", tha Basha.
Shtuar më 02/06/2019, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori