Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit
Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Basha.

Edhe pse nuk e ndiqte emisionin, Basha ishte njoftuar për temën dhe i dërgoi një mesazh “live” gazetarit duke i sqaruar vetë të gjithë situatën.

Mesazhi i Bashës: Çani nuk po të ndjek, por më thanë që paske rënë në llumin e gënjeshtrave të qeverisë. Banesa nuk është e Papulit, nuk kam lidhje me të dhe as me ndonjë oligark tjetër.

Përkundrazi do të vazhdoj luftën tim kundër time tyre. Ti si gazetar e kishe të lehtë ta verifikoje para se të bëheshe pjesë e gënjeshtrës kundër meje dhe familjes time.


Çani: Mos Lul mos, nuk thashë gjë.
Shtuar më 01/11/2019, ora 23:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori