Basha: Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre (VIDEO)
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video në facebook, ku shprehet se kryeministri Edi Rama nuk e ka mendjen te njerëzit por te pasurimi i tij me mafien.

Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare”, shkruan Basha.

Shtuar më 25/01/2021, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori