Basha përdor punonjësit e Bashkisë për llogari të partisë (FOTO-LAJM)

Kryetari i Partisë Demokratike i cili mban edhe postin e kryebashkiakut të Tiranës Lulzim Basha përdor punëtorët dhe automjetet e Bashkisë për të hequr simbolet e fundit nga ish godina e selisë së PD-së në rrugën ”Murat Toptani”.

Nga 30 gushti selia e re e kësaj force politike është ish Shtëpia Qendrorë e Ushtrisë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori