Basha paralajmëron Ramën: Nuk ka zgjedhje ne Shqipëri, nëse ti nuk jep dorëheqje (VIDEO)
Në emisionin “Komiteti”, i drejtuar nga Berat Buzhala, prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur rreth protestës që opozita pa mban para Qeverisë, duke u ngujuar në tenda.

Ai ka treguar se me çfarë kushtesh pajtohet partia e tij që të shkojnë në zgjedhje.

Kreu i PD-së ka treguar se çfarë forma tjera të protestimit do të përdorin nëse Qeveria nuk i merr parasysh kërkesat e tyre.
Basha ka bërë të ditur se cilat janë kërkesat e opozitës kundrejt Qeverisë dhe për arsyet që opozita qëndroi në Parlament deri më tani./Albeu.com/


Shtuar më 22/02/2017, ora 20:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori