E FUNDIT/ Meta konferencë e jashtëzakonshme
Basha: Ngushëllimet familjes, miqve dhe fansave të Doktor Florit
"Tronditës lajmi për ndarjen tragjike nga jeta të Doktor Florit. Ngushëllimet e mia familjes, miqve dhe fansave të tij".

Ky ka qënë mesazhi i ngushëllimit nga kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ndërsa më herët kanë reaguar kryeministri Rama dhe ish-kryeministri Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori