Basha nesër mbledh kryetarët, në këtë datë pritet protesta e radhës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pritet që ditën e nesërme, ora 11:00, të mbledhë Kolegjin e Kryetarëve.

Ndërsa përflitet se 11 maji është data më e mundshme për protestën e radhës kombëtare të opozitës.

Partia Demokratike do të diskutojë edhe me aleatët e tjerë në opozitës dhe të martën pritet edhe siglimi i marrëveshjes mes tyre.
Shtuar më 21/04/2019, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori