Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD, Patozi nuk aplikon zyrtarisht
Eshte mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat per kreun e kesaj partie, pas humbjes se 25 qershorit.

Basha nuk eshte prezent ne mbledhje, dhe se ajo drejtohet nga Eduard Paloka, Edmond Spaho dhe Arben Ristani, shkruan Panorama.
Gjithashtu, nga anetaret e Kryesise mungojne Bode dhe Ruli. Deri tani ne kryesi kane aplikuar 8 kandidate, ndersa Patozi nuk ka aplikuar ende zyrtarisht. Mbledhja vijon te mbahet. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori