E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Basha më i vendosur se kurrë: Të gjithë së bashku për Shqipërinë e mundësive (VIDEO)
Kreu iopozitës së bashkuar Lulzim Basha, ka bërë sot një tjjetër thirrje ndaj shqiptarëve për protestën e 10 të opozitës.

Basha është i vendosur dhe sipas tij të gjithë së bashku për familjen dhe fëmijët do ti thonë Ramës Ik.

Ai ka publikuar edhe një video në Facebook, ku shfaqen momente nga protestat e mëparshme dhe nga skandalet e zgjedhjeve të 30 Qerrshorit.

Postimi i plotë i Bashës

Padrejtësinë, pamundësinë, varfërinë dhe papunësinë nuk do tua lemë trashëgim fëmijëve! Sonte në orën 20:00, në Tiranë të gjithë bashkë për familjen dhe fëmijët tuaj, për Shqipërinë e mundësive për të gjithë! #8korrik #ShqipëriaSiEuropa! Asnjë hap pas! #RamaIk


Shtuar më 08/07/2019, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori