Basha mbledh urgjentisht partinë
Opozita e Bashkuar është duke mbyllur protestën e 7 të saj kombëtare.

Por mësohet se kreu i opozitës Basha ka thirrur një mbledhje urgjente në selinë e PD-së.

Burime nga selia blu thanë se do të bëhet një mbledhje e Kolegjit te Kryetarëve, Kryesisë, Kryetarëve të bashkive dhe grupit parlamentar në orën 22.30.
Shtuar më 02/06/2019, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori