Basha mbledh ekspertët e PD për Reformën në Drejtësi
Gjatë mesditës, kreu i PD-së Lulzim Basha do të mbledhë në takim anëtarët dhe ekspertët e PD të Komisionit të Reformës në Drejtësi.

Takimi vjen një ditë pas propozimit të ri të Nënsekretares amerikane Victoria Nuland në Tiranë, për këtë reformë. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2016, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori