Basha: Kush fiton debatet do zgjidhet kreu i FRPD (VIDEO)

Me parimin një anëtar një votë, përmes debateve të hapura në të gjithë vendin, të rinjtë demokratë do të zgjedhin kryetarin e ri të Forumit Rinor. Të gjithë anëtarët e #FRPD janë të mirëpritur të marrin pjesë në debate dhe kanë të drejtë vote. Fituesi i shumicës së votave në të gjitha debatet e marra së bashku do të jetë drejtuesi i ri i FRPD. Anëtarësohu deri në 12 nëntor dhe zgjidh me votën tënde kryetarin e ri të FRPD! www.pd.al/frpd #rinor #demokrat #rinordhedemokrat

Posted by Lulzim Basha on 2015-10-15
Kryetari i PD, Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook ka lajmëruar se si do përzgjidhet kryetari i ri i Forumit Rinor.

"Me parimin një anëtar një votë, përmes debateve të hapura në të gjithë vendin, të rinjtë demokratë do të zgjedhin kryetarin e ri të Forumit Rinor.

Të gjithë anëtarët e ‪‎FRPD‬ janë të mirëpritur të marrin pjesë në debate dhe kanë të drejtë vote. Fituesi i shumicës së votave në të gjitha debatet e marra së bashku, do të jetë drejtuesi i ri i FRPD. Anëtarësohu deri në 12 nëntor dhe zgjidh me votën tënde kryetarin e ri të FRPD!", ka shkruar Basha. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2015, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori