Basha: Kur unë të vij në pushtet, studentët do të paguhen edhe në stazh
Pëlqej
Kreu i Partisë Demokratike ka vendosur të përshëndesë këtë ditë të rëndësishme.

Në deklaratën e tij në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, kreu i PD-së Lulzim Basha shkruan: Mbështetjerinjve me tarifa më të ulëta universitare dhe stazhe vjetore të paguara pune për studentët.


Shtuar më 12/08/2018, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori