Basha kërkesë SHBA-ve: Hiqni vizat për Ramën dhe Tahirin, kam provat për ta
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në emisioni “Opinion” është shprehur ka ardhur koha qe SHBA tu heqë vizat Rames dhe Tahirit.

A keni frikë nga reforma në drejtësi?

“Për çfarë do të kem unë frikë. Ka ardhur koha që tu hiqet viza Edi Ramës dhe Tahirit. Ata bien ndesh me ligjet e SHBA-se”, tha Basha.

I pyetur se çfarë mendon për ambasadoret Lu dhe Vlahutin Basha u shpreh:

“Nuk është puna ime të merrem me ambasadorët. Unë nuk merrem me vlerësime ambasadorësh. Jam krenarë për kontributin që kemi dhënë si forcë politike për reformën në drejtësi”./Albeu.com/


Shtuar më 23/02/2017, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori