Basha kërcënon Ramën e Xhafën pas publikimit të videos: Kujdes çfarë bëni!
Pëlqej
Kreu i PD, Lulzim Basha pas publikimi të videos dhe bashkëpunëtorit X ka kërcënuar Ramën dhe Prokurinë.

Basha bëri një paralajmërim se nëse ata do të bënin dhe një hap të gabuar do të merrnin përgjigjen e merituar nga opozita dhe populli.

"Ja pse shteti është vërsulur për të kapur dëshmitarin.

Ja pse kanë ushtruar 72 orë terror, ja pse Fatmir Xhafaj nuk largohet dot nga posti i tij.


Kjo tregon se Agron Xhafaj është një nga kokat e trafikuar të drogës.

Largimi në kohë rekord, dhe terrori ndaj dëshmitarit, por këto do të ishin të pamundura nëse Xhafaj nuk do të ishte Ministër i Brendshëm.

E paralajmëroj sot Ramën dhe Xhafën, se për çdo hap që do ta marrin për të rrëmbyer dhe terrorizuar, do të marrin përgjigjën më të ashpër nga PD, opozita dhe nga populli.

I paralajmëroj sot, larg duart nga personi dhe terroi mafioz nga dëshmitarit.

Dëshmia tronditëse dhe gjithçka tjetër që po bëjnë, janë provat e tjera që po jetojnë një shtet të kriminalizuar. Vendi sot ndodhet në duart e krimit të organizuar"- deklaroi Basha. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2018, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori