Basha i vendosur: Do hyjmë, do mbarojmë dhe do dalim!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mësohet se sapo ka mbërritur në ambientet e Kuvendit, ku është miratuar drafti i reformës në komisionin e drejtësisë.

Basha ka folur shkurt për gazetarët, duke thënë se po hyjmë, do mbarojmë dhe do dalim.

“Po hyjmë në Parlament, do të mbarojmë dhe do të dalim”, është shprehur i vendosur Basha./Albeu.com/
Shtuar më 21/07/2016, ora 23:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori