Basha i bashkohet protestuesve para kryeministrisë
Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka nisur marshimin e tij nga selia blu drejt bulevardit "Dëshmorët e Kombit".

Basha shoqërohet nga mijëra qytetarë si dhe nga zyrtarë të Partisë Demokratike.
Shtuar më 08/07/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori