Pas Tahirit, Dakos dhe radarëve, Basha paralajmëron një tjetër skandal
Pëlqej
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë përballë mediave ku ka paralajmëruar një tjetër "skandal".

“Një shashkë e bazuar në mashtrime që s’mund të largojë vëmendjen nga skandalet e jashtëzakonshme të kësaj qeverie as nga një skandal i madh që është vënë në dijeni të opozitës nga burime të partnerëve dhe po studiohet nga ekspertët tanë të sigurisë dhe të ligjeve.

Këto fakte dhe të tjera të sjella në vëmendjen e opozitës do ti bëhen të njohura publikut”, -tha ai.

Qeveria e kryeministrit Edi Rama prej disa ditësh është përfshirë në disa "skandale" si Tahiri, fikja e radarëve, dhe akuzat ndaj Dakos. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2017, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori