Basha dhe Berisha dalin për xhiro rrugëve (FOTO LAJM)

Basha dhe Berisha duke shëtitur
Kishte kohë që nuk kishin dalë bashkë rrugëve dhe "dyshja" e Partisë Demokratike sot, pas shumë kohësh, është parë së bashku duke bërë xhiro rrugëve të Tiranës.

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha dhe paraardhësi i tij, Sali Berisha janë parë duke shëtitur së bashku në rrugën përballë Televizionit Shqiptar.

Ky moment nuk i ka shpëtuar gazetarit të Portali Albeu.com dhe më sipër mund të shihni fotot e dyshes, Basha-Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2014, ora 21:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori