Basha-deputetëve: Mos rrini kafeve, por dilini në ballë protestës
Ka përfunduar pak minuta më parë takimi në selinë e PD-së i ish-deputetëve të demokratëve, ku ndër të tjera mësohet se Lulzim Basha u ka thënë atyre që të angazhohen më tepër me protestën dhe takimet me qytetarët.

Mësohet se Basha u ka dhënë porosi ish-deputetëve të djathtë që të mos qendrojnë në kafe me njeri-tjetrin, por të takojnë qytetarët dhe të angaazhohen maksimalisht për protestën e të enjtes si edhe atë të 13 prillit.

"Protesta çdo të enjte para, angazhim serioz për protestën kombëtare të 13 prillit. Nuk keni qene prezent sa duhet . Duhet të jeni më aktiv. Nuk duhet të rrini në kafe me njëri-tjetrin, por në ballë të protestës", tha Basha ndër të tjera në mbledhje. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori