Basha del jashtë parashikimit e sulmon Braçen: Pusho, po t'a mbajti hajde këtu!
Kryetari i opozitës Lulzim ka debatuar me deputetin e PS-së Erion Braçe sot në Kuvend.

Ndërkohë që Braçe i ka kërkuar Bashës të lirojë foltoren, Basha ka shpërthyer duke e quajtur atë si "zar i bandaveLushnjes".

"...Me skenarin e komplotit kriminal në të cilin po zhyten ditë për ditë dhe në raport me pengesën që i kanë vënë aspiratës së shqiptarëve për integrimin europian!...

Ti pusho, mos fol nga vendi! Mos bëj trimin këtu! Pusho! Qepe gojën! Qepe gojën! Hajde këtu, hajde!

Zar i bandaveLushnjes, pusho! Hajde, hajde këtu! Ta tregoj unë ty! Zar i bandaveLushnjes!" ka përforcuar ai. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori