Basha: Bashkë me qytetarët protestojmë në Vlorë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka apeluar për protestën e radhës, e cila do të mbahet në Vlorë.

"‎Protestoj‬ në orën 11.00 në Vlorë. Bashkë me qytetarët kundër varferisë, kundër padrejtësisë, kunder dhunës, kundër krimit të veshur me pushtet dhe për të ndalur të keqen që ka pushtuar vendin", ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori