Basha akuza Ramës: Ai dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka postuar një video mesazh në rrjetin social Facebook ku shkruan se me Ramën në pushtet nuk mund të kemi drejtësi të pavarur.

Kryedemokrati në postimin e tij shkruan se kryeministri në vend që të kujdeset për qytetarët, ai dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët.

“Në vend që të kujdeset për njerëzit, Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët. Boll më: kupa është mbushur!”, shkruan Basha.

Shtuar më 26/01/2021, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori