"Bar jeshil" mes atij të bagëtive, si u zbuluan 2 shqiptarët në Itali (VIDEO)
Policia italiane ka kapur dy shqiptarë të cilët trafikonin lëndë narkotike.

Në pranga kanë rënë një shtetas 46 vjeccar dhe një tjetër 18, të cilët ushtronin aktivitetin në një fushë në Marano të Napolit.

Eshtë sekuestruar 100 kilogram kanabis e fshehur në bidonë plastikë të groposur e mbuluar me bar.

Gjatë kontrollit, përveç marijuanës u gjetën edhe rreth 50 mijë euro, që supozohet se janë përfituar nga aktiviteti i paligjshëm.

Shtuar më 20/10/2019, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori