Banesa të rrënuara dhe kudo gërmadha, pamjet e trishta nga Turqia (FOTO LAJM)

Pamjet e rënda që vijnë nga Turqia kanë bërë shumë shpejt xhiron e botës.

Pallate të shkatërruara, makina të shtypura, banesarrënuara, kudo gërmadha dhe tym.

Kjo është tabloja e frikshme që ka lënë pas tërmeti shkatërrues që goditi Turqinë, duke marrë 26 jetë.

Për më tepër mund të ndiqni pamjet e dhimbshme në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/


Shtuar më 31/10/2020, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori