"Banda e Ballës arrestohet për trafik droge në Maqedoni"
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar në profilin e tij të Facebook-ut, një denoncim që i ka ardhur nga qytetari dixhital.

Sipas qytetarit dixhital, banda e Taulant Ballës është arrestuar me drogë në Maqedoni, ndërsa pohon se në prangat e policisë maqedonase kanë rënë 4 shtetas nga Librazhdi.

DENONCIMI TEK BERISHA

Arrestohet per trafik droge banda e Balles ne Maqedoni!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor ju pershendes!
Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.
Jane miq te ngushte te Taulant Balles.
Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.” /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori